Podziękowania dla Rodziców

Podziękowanie dla rodziców

NOWOŚĆ 2018 -Wspomnienia z kaset VHS

Wprowadzam absolutną nowość, która pozwoli rodzicom pary młodej poczuć się wyjątkowo. W skrócie polega to na tym, że wy dostarczacie mi kasetę VHS z pamiątkowymi nagraniami, a ja przegrywam to  na nośnik cyfrowy i wykorzystuje ten materiał w clipie podziękowań dla rodziców. Dodatkowo istnieje możliwość odrestaurowania materiału czyli  poprawienie koloru, skorygowanie nasycenia i  usunięcie szumów.

Przerobione filmy będzie można obejrzeć na komputerze, laptopie, stacjonarnym odtwarzaczy DVD.  Ponadto można zrobić doskonały prezent swoim rodzicom (bliskim) i przegrać Wasze pamiątkowe nagrania na nośniki cyfrowe. Starsze nagranie, które było długie można na nowo zmontować  np. z wybranym podkładem muzycznym, poprawioną jakością, wycięciem niechcianych momentów, skróceniem.

Krótko o podziękowaniach dla rodziców

Podziękowania składane rodzicom podczas wesela to jedno z ważniejszych wydarzeń, ale także tych bardziej stresujących dla pary młodej ze względu na konieczność wygłoszenia przemówienia w obecności wszystkich najbliższych. Dodatkowo ofiarowane są bliskim drobne upominki. Co natomiast zrobić, aby ta chwila była jeszcze bardziej przyjemna i wyjątkowa  dla wszystkich?

Wspaniałym rozwiązaniem tego problemu jest nagranie, a następnie prezentacja filmu z podziękowaniami w dniu ślubu. W zależności od osobistych preferencji wykonywane są zabawne albo sentymentalne teledyski. W tym celu pary kreują kolorowe dekoracje ozdabiane napisami, zdjęciami i niezliczoną ilością serduszek, między scenami natomiast pojawiają się często archiwalne zdjęcia i filmy z zasobów rodzinnych. Wykorzystanie ciekawych rekwizytów, które pasują do stylistyki nagrania także będzie dobrym pomysłem.

Nastrój teledysku warto zaakcentować odpowiednio dobranym podkładem muzyczny, który jest łączony z nagranymi życzeniami oraz podziękowaniami składanymi przez przyszłą parę młodą. Dodatkowo można wykorzystać jeden z ulubionych utworów bliskich, aby sprawić im dodatkową radość. Tak przygotowany materiał filmowy gwarantuje wzruszenie rodziców, a także zachwyt gości weselnych. Najważniejszy jest jednak szczery oraz niewymuszony przekaz.